[ Обновени ] 4Vendeta # [VPS, Colocation, Dedicated, Game] *

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Потребителски аватар
4Vendeta
Потребител
CS nick: RENT 4Vendeta
    Windows 10 Chrome
Контакти:

[ Обновени ] 4Vendeta # [VPS, Colocation, Dedicated, Game] *

Мнение #1 от 4Vendeta » 29 сеп 2017 16:53

» Последно изявление:
Здравейте отново драги потребители и любители на гейминга. След дългоочакваният "Update", който премина в цялостно обновяване на сегашният проект, сме готови да ви представим STABLE версията на нашите услуги. След толкова много време и големи усилия от нашият скромен екип, Ви представяме един много по-функционален панел, с който можете с лекота да управлявате вашите сървъри.

* Причината за забавянето ?
Офтопик:
Причината за голямото забавяне бе, че поради остарелият код на старият панел, който използвахме и модифицирахме преди време, решихме да направим от нулата нов много по-ефективен панел, който да бъде защитен и лесен за управление. Забавянето се изрази в изграждането на различните станции и подстанции на самата система за управление, с цел да можем ежеседмично да обновяваме и добавяме различни инструменти, с които нашите клиенти да управляват сървърите си с лекота и в същото време да имат достатъчно детайлна информация за сървъра си. С този нов панел за управление, работата на клиентите ни с нея ще бъде в пъти по-лесна, като разбираемостта на самата система е направена с цел улеснение на нашите потребители.

» Нови цени:
След дългоочакваният update, решихме да направим и една голяма промяна, а именно в ценообразуването на сървърите. Самите цени са подбрани така, че въпреки голямото качество, функционалност, защита и производителност на сървърите в нашата компания, цените са променени така, за да могат да бъдат удобни за днешният българин, желаещ едновременно всичко това.
Цената на сървърите не е оформена по специална формула за слот и цена на слот, а точно обратното -
за всеки слот индивидуално. Минималното наемане на сървър е 11 слота.

32 Слота - 6.00 лева _______________ 28 Слота - 5.30 лева _______________ 26 Слота - 4.90 лева
24 Слота - 4.50 лева _______________ 21 Слота - 4.00 лева _______________ 18 Слота - 3.40 лева
16 Слота - 3.00 лева _______________ 14 Слота - 2.60 лева _______________ 11 Слота - 2.00 лева

» Какво ново:
  • Нов сайт за поръчки
  • Live Support Система за контакт с клиента през браузъра
  • Нов функционален контролен панел за управление
  • Нови по-силни сървъри
  • Ежеседмични обновления по контролният панел (Добавяне на нови инструменти)
  • Места за банер реклами в двата сайта
  • Нови по-ниски цени
  • Избор безплатен готов мод от наличните още при поръчка
  • Удобна и лесна смяна на сегашният мод с наличните само чрез 1 бутон
  • Лесно изчистване и подменяне на сървърните файлове само с 1 бутон
  • Нова интерактивна, удобна и лесна конзола
  • ReHLDS основа, с достъп за обновяване от страна на клиента до версията която желае
  • и още много други..

» Защо да изберете нас:
  • Ние сме най-коментираната гейм хостинг компания в Counter-Strike сферата - Над 60 страници в CS-BG
    Офтопик:
    * Всички конкурентни хостинг компании са с между 5 и 20 страници в един от най-големите гейминг портали на Балканите (CS-BG)

• Ние даваме пълен достъп до сървърните файлове. Всеки е свободен да променя и редактира платформата по свой избор.
    Офтопик:
    * Всички конкурентни хостинг компании ограничават достъпа до файловете и дори ги заключват от редакция и промяна.

• Ние предлагаме Мулти функционален контролен панел за управление на услугите, с много инструменти, които с времето ще стават все повече и повече, с цел улеснение и удобство на нашите клиенти.
    Офтопик:
    * Повечето наши конкурентни притежават редактиран, частично-техен панел (други дори нямат) за управление на услугите, но функционалността им се изразява само в няколко бутона, които не са описани добре. Достъпа е орязан. Свободата на собственика е тотално ограничена.

• Ние предлагаме наистина бързо пускане на услугите, още при тяхната поръчка. При заплащане чрез SMS или PayPal, сървърите се пускат на мига - автоматично без намеса на наш служител (support).
    Офтопик:
    * При повечето конкурентни фирми системите им не са автоматични и трябва цялостна намеса на support-а, за пускане на дадена услуга, което е наистина тромаво, ужасно бавно и досадно да чакаш пускането на услугата за която си заплатил (над 12 часа).

• Ние притежаваме огромна база данни с файлове за sv_downloadurl. Нашата база от данни е една от най-големите, като скоростта на сваляне е наистина БЪРЗА и неограничена.
    Офтопик:
    * При конкурентите ни, самата база данни с файлове е наистина малка, като при повечето скоростта не е толкова голяма каквато би трябвало да бъде.

• Ние сме фирма, която държи на нашите клиенти и сме единствената такава, която успява да надгражда всеки месец със своите услуги. Типичен пример е цялостният ъпдейт, който направихме, като ще продължаваме да надграждаме нещата и добавяме нови инструменти всяка седмица.
    Офтопик:
    * При всички досегашни конкуренти няма и помен от обновяване, добавяне, разнообразяване, премахване на бъгове и отстраняване на проблеми на досегашните им системи, платформи и модове.

• Имаме стотици доволни клиенти от качеството на услугата и предлаганият от нас support свързан с проблеми и въпроси.
    Офтопик:
    80% от фирмите свързани с тази дейност не са реални или са нови, като са зелени в тази област и качеството на предлаганият support не е на нивото, което един клиент заслужава. Клиентите, с които работят най-вероятно не надвишава брой от 100 (различни) за целият им период на работа.

• Зад гърба ни има над 50 успешни промоции и томболи с раздадени награди, които не се изразяват само и единствено в гейм сървъри, а и в материални награди, ключове за оригинални игри, кодове и прочие.
    Офтопик:
    Конкурентните ни фирми единствено си позволяват да правят рядко промоции и томболи,
    като наградите им се изразяват единствено в намаление или подаряване на гейм сървър, хостван при самите тях.

• Малка статистика
    - Най-коментираната тема от 2012 до сега (2017)
    - Най-много получени vouchове
    - Най-дълготрайната гейм хостинг компания регистрирана в CS-BG (25 Август 2012 г.)
    - Най-дългогодишен опит като гейм хостинг компания в България
    - Компания правеща най-често обновления и надграждане по услугите си (5 години -> 3 панела)
    - Над 680 активирани акаунта в "старият" панел (Акаунтите се активират чрез смс код !) - Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.
    - Гейм хостинг компанията, притежаваща най-голям ресурс (Над 5 машини за CS Хостинг през последните години)
    - Компанията даваща и правеща най-много безплатни уроци (за играта и управлението на сървър) за най-купуваният гейм хостинг в България (Counter-Strike).

» Методи за плащане:
Притежаваме най-различни методи на плащане, с цел улеснение на клиентите. При голям интерес можем да активираме и друг вид плащания, за да бъдем максимално удобни на нашите потребители.
  • Банков превод (iBan)
  • PayPal HOT
  • ePay
  • EasyPay
  • SMS HOT
  • BitCoin
  • ЕКОНТ HOT
  • Български Пощи
  • CashTerminal (PayPal зареждане)

» Активни Промоции:
  • Предлагаме безплатни сървъри за турнири (3vs3, 5vs5, 10vs10). Сървърите се пускат за периода на турнира и след това се изтриват, като всичко е напълно безплатно!
    - Свържете се с нас за повече информация. Не всички заявки ще бъдат изпълнявани !

» Virtual Private Servers (VPS):
  • Не само в гейм хостингът ни е силата.
    - Нашите VPS-и (Virtual Private Servers) могат да бъдат оформени според изискванията на всеки клиент, като предлагаме и такива готови.
  • Различни видове плащания - PayPal, ePay, в Офис на EasyPay и Банков превод.
  • Предимства като: Контролен панел, Качествен съпорт при проблем, Лесно управление
€3.00 (~5.90 лева)
CPU Cores: 1
RAM: 2 GB
Disk Space: 10 GB
IP Addresses: 1 IPv4
Bandwidth: 1TB
Network Speed: 1Gbps Uplink
Local Raid: 10

€8.00 (~15.00 лева)
CPU Cores: 2
RAM: 4 GB
Disk Space: 30 GB

€30.00 (~58 лева)
CPU Cores: 4
RAM: 8 GB
Disk Space: 60 GB

€55.00 (~107 лева)
CPU Cores: 8
RAM: 16 GB
Disk Space: 120 GB
Bandwidth: 3TB

» Dedicated Сървъри:
  • Както предлагаме VPS Хостинг, така можем да предложим и на по-сериозните клиенти Dedicated Сървъри.
    - Отново готови планове, които могат лесно да бъдат персонализирани, за да бъде максимално доволен клиента.
  • Лесно и бързо плащане с различни видове платежни услуги като: PayPal, ePay, EasyPay, Банков превод.
  • Бързо изпълнение на поръчката до 12 часа !
1 Unit
CPU: 2x Intel Xeon L5420
(Cache 12MB, 4 Cores, 8 Threads)
DDR3 Memory Full ECC
Unmetered Bandwidth
RAM: 16 GB
STORAGE: 2 x 1TB HDD
TRAFFIC: 100 MBPS
€40.00 (~78 лева)
- С опция за персонализиране на RAM (до 64 GB), STORAGE (HDD / SSD) и TRAFFIC (до 20 GBPS)!

1 Unit
CPU: CPU 1x Intel Xeon E5-2620 v4
(Cache 20MB, 8 Cores, 16 Threads)
DDR4 Memory Full ECC
Unmetered Bandwidth
RAM: 32 GB
€90.00 (~176 лева)
- С опция за персонализиране на RAM (до 128 GB), STORAGE (HDD / SSD) и TRAFFIC (до 20 GBPS)!

1 Unit
CPU 1x Intel Xeon E5-2660 v4
(Cache 35MB, 14 Cores, 28 Threads)
DDR4 Memory Full ECC
Unmetered Bandwidth
RAM: 32 GB
€120.00 (~234 лева)
- С опция за персонализиране на RAM (до 128 GB), STORAGE (HDD / SSD) и TRAFFIC (до 20 GBPS)!

1 Unit
CPU: 1x Intel Xeon E5-2683 v4
(Cache 40MB, 16 Cores, 32 Threads)
DDR4 Memory Full ECC
Unmetered Bandwidth
RAM: 64 GB
STORAGE: 4 x 1TB HDD
€150.00 (~293 лева)
- С опция за персонализиране на RAM (до 256 GB), STORAGE (HDD / SSD) и TRAFFIC (до 20 GBPS)!

» За Нас:

4 Вендета ООД
гр. Кърджали, ул. Булаир 27
ЕИК BG202189306

» Vouch History:
- Препоръки от клиенти, ползвали услугите през годините (НАД 100).
- Част от коментарите не са с активни доказателства, поради изтриване на сайтовете, в които са качени снимките.
- Друга част от снимките са биле прикачвани към мненията.
- А трети са без доказателства, защото още в ранните години правилото за vouch с доказателство не бе в сила.
Офтопик:
25 Авг 2012, 23:35
Makaveli7 написа:Спомням си,че много сборки в esl се играеха на тези сървъри. Силно препоръчвам . +1

26 Авг 2012, 15:14
albashare написа:Всичко е на ниво ! Взимайте сървъри от тях , няма да сгрешите !

26 Авг 2012, 16:26
FAN! написа:Всичко мина успешно ! Купих сървър веднага ми го пуснаха и т.н +1 препоръчвам.

26 Авг 2012, 17:03
physic написа:Влязох в единя тест сървър и нямам никакъв лаг. Няма да сгрешите, ако купите сървър от тях.

27 Авг 2012, 16:54
PlovdiV написа:Всичко мина успешно ! Купих сървър веднага ми го пуснаха

01 Сеп 2012, 21:48
sUPPP написа:Съпорта им е много търпелив! Сигурно ги мотах около 2 дни, но накрая всичко е окей и вече имам публичен сървър! +1

03 Сеп 2012, 12:48
Lucifer- написа:Препоръчвам ви ги.Поддръжката е на ниво,имат търпение относно въпросите на потребителя,тестват мода (Говоря за public сървърите) преди да ги пуснат.С една дума Ползвайте ги,няма да сгрешите а и със сравнение с другите вериги за наем на сървъри е доста по-евтино. +1 vouch

04 Сеп 2012, 15:40
holypyx написа:Перфектни сървъри всичко перфектно ! Няма лаг , няма нищо. Щастлив съм че избрах сървър на 4вендета само мога да кажа БРАВО

06 Сеп 2012, 00:18
lanbg написа:всичко е 6 просто нямам какво да кажа заслужава си доволен съм за сега !

06 Сеп 2012, 16:06
add-servers написа:Супер сървъри без лаг и всичко става изключително бързо
Препоръчвам ви ги

06 Сеп 2012, 17:48
Khal. Drogo написа:+1 Vouch !
Закупих си сървър от тях, всичко мина успешно. Сървъра няма никакъв лаг, всичко е на 6+ !

13 Сеп 2012, 22:19
PlovdiV написа:Препоръчвам ви да си закупите качествен сървър на ниска цена ! 4vendeta са най добрите !!

27 Сеп 2012, 08:48
hooch написа:+1 vouche наех си още 1 сървър и нямам никакъв проблем

08 Окт 2012, 21:14
misrable написа:Най Добрите няма да съжалявате хора на много добри цени както качеството е добро при тях :o

Вземал съм почти винаги, и винаги съм оставал доволен от техните сървъри :clapp: :clapp: :clapp:

08 Окт 2012, 22:48
dreamwalker- написа:+1 Vouch! Закупих сървър, всичко мина успешно! Препоръчвам!

09 Окт 2012, 16:31
st1x написа:+1 vouch, много са точни :o

12 Окт 2012, 15:26
N1k For King написа:Препоръчвам Ви услугите им
Това май са най-читавите хора, които се занимават с такъв вид хостинг.

14 Окт 2012, 11:30
Lucifer- написа:Доволен бях доста от услугите на тази хост компания,даже сега мислим да се съберем няколко френда и да се запишем за турнира. +10 Vouch понеже и мой френдове поръчаха от тях пък нямаха рег тук да пишат ;)

Само на пред Вендета пожелавам ви голям успех.

04 Ное 2012, 09:21
divcho написа:Значи аз съм много доволен от тях нямат лаг много рядко флоодат аз И Meo сме много доволни и бихме плаштали за тях ..... Хора ако се съберете примерно двама така ще ви по ефтино аз това ви предлагам. Ето ни сървърчето винаги е фулл 32/32 79.124.хх.х:270хх

12 Ное 2012, 14:51
JusticeBG написа:Сървърите найстина са 24/7 и нямат почти никакъв лаг.

29 Ное 2012, 17:18
V1K1NGA написа:Още 1 закупен сървър +1 VOUCH !

04 Дек 2012, 13:24
manata написа:закупен сервер от тях не съжелявам

12 Дек 2012, 01:23
PlovdiV написа:Значи аз си закупих сървър НЯМА ЛАГ и сървъра винаги ми е фулл- *********** ето ви сървърчето!

12 Дек 2012, 22:03
pLaMeNe написа:След лошата изцепка на hothost която ни спря vps-то толкова внезапно решихме да продължим дейноста на нашата верига и да работим с тях.
Не мога да кажа много на втория на ден, но сървъра днес беше по-голямата част пълен - 1000fps, над 20 пинг не се вдига на повечето играчи,
много по-добри цени от другите, мисля че са най-ниските в момента.
Другите два по-късно. Ако няма проблеми ще поръчаме още

Препоръчвам :o

22 Дек 2012, 13:28
SnooPDoG написа:Хайде + 1vouch наети са 2 сървъра :o

15 Фев 2013, 11:20
Dem12 написа:Най-добрите, имам сървър от тях и сървъра ми е Full по цял ден
и няма никакъв лаг! Купувайте и няма да съжалявате.
:o

24 Фев 2013, 17:28
She3pZ написа:+1 Vouch. Закупувал съм сървър от тях.

26 Фев 2013, 06:03
add-servers написа:Имаме закупен сървър на глобал и на 1.6 и двата сървъра вървят перфектно. Препоръчвам !

27 Фев 2013, 19:36
FrankyNations написа:един мои приятел има сървър от 4вендета и е ного доволен сащо и аз + 1 воуч от мен и него

28 Фев 2013, 23:24
JusticeBG написа:Вече си имам 5v5 сървър от тях, доволен съм! +1Vouch.

04 Мар 2013, 03:58
moltenfuns написа:Дойде време и за моят коментар . :D

+1 Vouch
Закупих си сървър сигурно преди околко 30-35 дни и съм много доволен от него при 32/32 няма никакъв лаг.

17 Мар 2013, 23:53
HeadshotBG написа:Супер са, няма да сгрешите ако наемете от тях, аз имам и е 32/32 и няма никав лаг + 1

12 Апр 2013, 23:34
bgwankata написа:+1 vouch аз нямам като вашите проблеми

18 Апр 2013, 23:54
GOTT MIT UNS написа:Възползвах се и аз от промоцията за безплатните сървъри.Преди съм наемал от тях и съм останал с добро впечатление.

20 Апр 2013, 16:57
SWAT написа:Много добра поддръжка и коректни хора. Препоръчвам ви ги.

21 Апр 2013, 22:05
Fo- написа:Много добър хостинг и съппорта обръща внимание при нужда. Контролния панел малко ме затрудни отначало, но се оправих после. Единственото нещо което може да се иска от тях е да премислят цените им за наемане чрез СМС. Също така не ми харесва и това, че не може да се използва ФТП програма за трансфер на данни, а файловете се качват чрез файлов мениджър в контролния панел.

22 Апр 2013, 11:08
inwt. написа:+1 Vouch възползвах се от промоцията, сървъра е супер :o

22 Апр 2013, 21:48
Shazzrah написа:Vouch и от мен. Писах им за въпросната оферта „Безплатен сървър за 1 месец“ и веднага ми отговориха и ми пуснаха сървъра! Преди също съм взимал сървър от тях, но съм го наемал и мога да кажа, че съм доволен от услугите им. Коректни са и ги препоръчвам!

24 Апр 2013, 01:48
gg. написа:+1 Vouch и от мен сериозни са хората взех си сървър от тях и съм много доволен препоръчвам ви ги най добрата хостинг фирма в България 4vendeta

26 Апр 2013, 21:38
ZONIK написа:+1 Vouch и от мене, най добрите сте !!!

27 Апр 2013, 17:30
AwesomeLife написа:Преди около седмица-две наех сървър от тях , всичко мина по вода , оправихме сървъра , и след това им платих.
+1 Vouch

01 Май 2013, 20:01
buy.n1v7 написа:+1 Vouch. Останах приятно изненадан с какъв контрол панел разполагат и качеството на хостинга им !

18 Май 2013, 11:16
AwesomeLife написа:Това е най-добрата хостинг фирма на сървъри в момента , и все пак малко ли е скоростта показана на снимката ? Кой от вас има толкова ? Хората са сериозни с 24/7 поддръжка , ако имате проблеми питате и ви помагат . Няма да съжалявате ако наемете от тях , все пак аз държа дъст2 наето от тях и съм супер доволен и за напред ще ползвам услугите им .

19 Май 2013, 23:24
add-servers написа:Обръщат много голямо внимание на клиентите си и им помагат с каквото могат.Интернета и машината са много добри.Със панела е много по лесно за работа и най-хубавото е , че само във 4вендета има такива удобства . Отново +1 Воуч ;)

26 Май 2013, 00:20
djreturn-official написа:Колегите от 4Vendeta наистина имат 10 Gbps свързаност и нямат шейпър нито на пиъринга нито на международния..

26 Май 2013, 11:59
lideR. написа:сървърите нямат никакъв пинг 5-10 има в моя при 32/32 и стои на 1000фпс .

26 Май 2013, 12:03
She3pZ написа:Хората са доста сериозни винаги ми отговарят бързо на supporta! Препоръчвам ви ги

29 Май 2013, 19:35
Zeo написа:+ Vouch ! Помогнаха ми с TeamViewer да платя сървъра си и ми показаха някои неща. Настроиха ми сървъра. Препоръчвам ви ги. Доволен съм от услугите им. :wink:

Доказателство: Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

03 Юни 2013, 16:01
abs0lut написа:сървърите нямат никакъв пинг 5-10 и стои на 1000фпс . 10/10

11 Юни 2013, 17:27
CeckoyCeckoy написа:Евала ! Сървъри без лаг, винаги онлайн, закупих си сървър и съм много доволен !

01 Юли 2013, 09:53
zarius написа:Още 1 закупен сървър от тях , Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

10 Юли 2013, 02:55
FREAKZ написа:#Добро утро на всички Ви. Бих искал да кажа, че 4Vendeta са на първо място във България, между всички хостинг компании. Все още, ние от PhenomSquad, се двоумим от къде да поръчаме сървърите. Лично аз, да Ви кажа, предпочитам да ги вземем от тук........

10 Юли 2013, 11:10
AwesomeLife написа:Това , че GameServers са на по-добро ниво от 4вендета е пълна измишльотина , клиент съм на 4вендета от няколко месеца и нямам оплаквания от качеството на услугата ....

10 Юли 2013, 17:26
add-servers.info написа:Само да ви кажа за интернета на 4vendeta и GS.Във сървърите на GS като се играе с чужденци никои не се задържа, защото пинга е 80+
А когато се играе с чужденци в 4vendeta пинга е от 25 до 90 в най-лошия случай.

12 Юли 2013, 18:55
SnooPDoG написа:+ 1 vouch, изключително бърз съпорт по скайп ! Взех си 5в5 сървър, до сега не съм случил да играя с Българи в есл, и никой не се е оплакал от лаг.
Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

25 Юли 2013, 17:46
EcKoMaN написа:4vendeta разполага с хора които от доста години се занимават с PAWN и много други неща......

27 Юли 2013, 00:07

07 Дек 2013, 20:11
fRaNk lAmPaRd написа:Новият панел наистина е много по-добър от предишния.Дизайна е хубав, има по-добри опции отколкото стария.(ще го забележат тези, които са имали сървър, когато е бил на стария панел и имат сега на новия)

Качествени сървъри, даже аз имам един сървър от тях, ето доказателство: Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

04 Яну 2014, 16:02
DragonspoweR написа:Ако закупите сървъри от тях няма да съжалявате,аз при случай,че сървъра ми не беше нает от тях,ми помогнаха при проблеми.

04 Яну 2014, 16:02
LIKEABOT написа:Аз имам четири сървъра към тях....

13 Фев 2014, 13:34
cska9_6 написа:10/10 Наех си сървър . Цената е много евтина , качеството е много добро . Има си всичко панел през който може да управлявате сървъра си адски удобно е ! няма да съжалявате

15 Фев 2014, 21:43
moltenfuns написа:Много добра хостинг компания според мене.

Днеска си поръчах сървър.

Ето доказателство: Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

Екипа им работи даже и в почивните дни.
Трябва само да им се обадиш и веднага са готови да ти помогнат с каквото могат.

09 Мар 2014, 11:12
darkiis написа:Изображение
+1 vouch
Доволен съм от услугите им. :o

13 Апр 2014, 22:40
theskilss103 написа:Хоста е уникален, няма лаг, няма висок пинг и латенци, всичко е супер. БРАВО +1 (N1)

07 Май 2014, 21:04
Gladiat0rBG написа:+1 и от мен, бих казал най-добрия хостинг на сървъри у нас, винаги активен съпорт, готови да помогнат винаги, без да те игнорират.
Препоръчвам Ви го.

Изображение

27 Май 2014, 23:08
kHRYSTAL написа:Изключително добър хостинг.
Поръчах си сървър "5on5". Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете..
Имах малък проблем, свързах се с тях на скайп и получих мигновена помощ.
Препоръчвам ви ги. :o

04 Сеп 2014, 20:49
UnknownBGPlayer написа:+1 вауч - За активиран безплатен ВПС за 1 месец

Поздрави

04 Сеп 2014, 20:51
TheEVIL написа:+1 безплатен ВПС за 1 месец!

Изображение

04 Сеп 2014, 20:54

04 Сеп 2014, 20:54
impossibleartist написа:+1 вауч писах им и на момента ми писаха и ми пуснаха VPSто.

04 Сеп 2014, 20:55

04 Сеп 2014, 21:04
Sail написа:+1 vouch. Получих безплатен VPS
Изображение

04 Сеп 2014, 21:12
bgwankata написа:+1 vouch За безплатен впс сървър !!!

04 Сеп 2014, 21:42
CSL написа:+1 воуч за безплатен VPS за един месец

04 Сеп 2014, 21:55
mutrashpracer написа:+1 Vounch,предоставиха ми безплатен VPS сървър.

04 Сеп 2014, 22:02
BATTLEFTW написа:+1 Vounch,предоставиха ми безплатен VPS сървър.
IMG_04092014_220018.png

04 Сеп 2014, 22:09

04 Сеп 2014, 23:04

05 Сеп 2014, 16:40
moltenfuns написа:Пуснаха ми VPS сървър за един месец.
Много съм доволен от тях.

10 Сеп 2014, 21:04
RedixCoreBG написа:+ 1 воуч
Писах им и веднага ми отговориха и ми дадоха веднага смс кода

10 Сеп 2014, 21:13
Snezanka написа:+1 vouch писах на съпорта и веднага ми даде кода

10 Сеп 2014, 23:14
perspektiven написа:+1 vouch писах им, дадоха ми кода. Доказателство -> Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

11 Сеп 2014, 07:21
abs0lut написа:+1 vouch писах им, дадоха ми кода.

Доказателство : Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

12 Сеп 2014, 17:35
Az sym kreten olo написа:1+ Vouch.Дадоха ми кода веднага след като им писах.

13 Сеп 2014, 15:31
UnknownBGPlayer написа:1+ Vouch (малко със закъснение, но бях баннат заради едни мишки от форума)

14 Ное 2014, 16:41
impossibleartist написа:+1 Бързи и точни
Демо

19 Яну 2015, 16:36
Alex -dA k1nG- написа:+1 Vouch.Писах им и ми пуснаха сървъра за минути който спечелих от томболата.

Доказателство:

20 Яну 2015, 19:43
Erco написа:+1

Получих си наградата от томболата.

20 Яну 2015, 22:36
jabbawockeez написа:+1 Vouch Получих си наградата

21 Яну 2015, 18:59
DDoS написа:+1 vouch!
Получих си наградата.

21 Яну 2015, 22:53
inFAMOUS. написа:+1 - Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

П.п: Наградата ми беше изработка на 1 мод.

02 Фев 2015, 23:10
Krassimir написа:Не знам въобще какъв ви е проблема с 4vendeta.
Аз лично съм изключително доволен от тях за разлика от exxost или hosted4.
Това е компания, което наистина помага на клиенти в нужда.
При тях, за да поръчаш сървър трябва да пратиш SMS от 1.20 аз не знаех за това и какво направиха те?
Дадоха ми кода за този SMS и съм сигорен, че друга верига няма да го направи ако бяха със същата система. Разбира се малко е скъпично но сравнение с качеството е нищо.
Ето и Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете., че притежавам сървър от тях и съм много доволен.
Никакви критики това е изумителна компания, препоръчвам я!
Успех, 4vendeta!

02 Фев 2015, 23:31
Freaks написа:http://i.imgur.com/4JuFDv8.png?2

27 Мар 2015, 14:01
M.K. написа:доволен съм от тях хостването им е на ниво при фулл сървар 32/32 няма лаг пинга максимум до 25-30 при фулл сървар с една дума НАЙ-ДОБРИЯ ХОСТИНГ В БЪЛГАРИЯ!

03 Апр 2015, 19:06
Fav Decim написа:Хостинга им е уникален, отговарят бързо на съобщенията в skype, винаги са ми помагали. +1 vouch

03 Яну 2016, 12:36

03 Яну 2016, 14:15
Glitch написа:Аз също получих Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете., като ми дадоха избор между 16 и CS:GO. С радост удовлетвориха избора ми, за което съм им благодарен.

24 Яну 2016, 17:55
Alex -dA k1nG- написа:+1 воуч. Супер съпорт, отговарят на всеки мой(тъп или не) въпрос.

06 Фев 2016, 18:11
Arnold Schwarzenegger написа:+1 Vouch Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете. сървъра няма никакъв проблем , съпорта винаги ще ви помага предлагам ви да ги опитате.

28 Юли 2016, 13:22
Sail1 написа:Успешно нает VPS - Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете. . Доволен съм от поддръжката им. Отговарят бързо и предлагат винаги най-доброто.

09 Авг 2016, 11:02
sLaughtereD- написа:Помолих ги сървърът да не бъде пускан веднага и не беше проблем за тях. Доста качествен support.
Изображение

12 Ное 2016, 23:41
RadoBGG написа:+1 voutch Съпорта е бърз , веднага ми пуснаха сървъра

03 Яну 2017, 17:42
petyrkpetrov написа:http://agrarzonegaming.eu/upload-image/uploaded_images/98.png

Всичко премина успешно, получих наградата си. Благодаря!

16 Яну 2017, 19:11
phenomenal написа:+1 воуч.
Съпорта е на ниво,винаги помагат като имам проблем,ползвам ги вече 2ри месец и съм изключително доволен от тях

Доказателство - Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

25 Яну 2017, 14:25

02 Апр 2017, 18:13
KiLLeR. написа:+1 vouch!
Успешно се възпозлвах от Индивидуалната Промоция, като си поднових сървъра за 1 година напред с 10% отстъпка.
Доказателство: Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете., Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

03 Апр 2017, 18:51
HeMcku -Betch Mode написа:+1 vouch.
Помолих ги за услуга свързана с акаунта ми и безпроблемно с малко въпроси я осъществиха.

Док.: Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете..

06 Апр 2017, 23:27
GluckyT3AM написа:+1 vouch. Пуснаха ми сървъра. След малък проблем с установяването на собствеността на акаунта в CS-BG всички премина гладко. Доволен съм от обслужването на съпорта и тяхното внимание и грижа към клиентите си.

11 Апр 2017, 19:04
seta-brat написа:+1 vouch.
Възникна проблем, който беше нерешим за мен, като той се изразяваше в откраднат (възвърнат) акаунт. Цялата история се разигра в това, че акаунт ми беше подарен от определен човек, а след това възвърнат от него, след като вече бяхме заредили определен баланс в акаунта и бяхме разработили мода по сървъра. Свързах се със съпорта и след до уточнение и точни доказателства ми създадоха нов акаунт и взеха част от баланса на старият, който бях заредил и го прехвърлиха към новият ми акаунт. Сега си пуснах нов сървър при тях, с мода който направихме с колегата. Изключително съм доволен от вниманието на съпорта и как успяха да ми влязат в положението. Радвам се, че не останах прецакан и всъщност продължавам да ползвам техните услуги.

01 Май 2017, 02:43
User12 написа:+1 vouch.
Имах някой проблеми с пускането на сървърът ми не успях да разреша проблема и се допитах до екипна на 4Vendeta и за кратко време отстраниха проблема и сега сървърът работи нормално
док : Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

03 Май 2017, 17:58
RuDe написа:+1 vouch.

Успешно наех сървър от тях. Преди време бях взел сървъри от тях, но се наложи да прекъсна. Вчера ги помолих да ми пуснат един тестов сървър, за да си наглася мода и да проверя дали върви перфектно и днес го заплатих въпросният сървър, като цената беше намалена. Изключително съм доволен от съпорта и отношението им към клиентите.

06 Май 2017, 14:35
r14170 написа:+1 вауч, взех сървър за по-ниска цена от обикновеното (според нова тарифа) и съм доволен от качеството му.

Имах нужда и от съпорта, веднага ми откликнаха.

06 Май 2017, 15:07
ElitePower написа:Успешно наех сървър от 4vendeta, направиха ми специална оферта за цената на сървъра, която за мен е много добра. Поддръжката в скайп помага с каквото може. Ако нямате голям опит с Counter-Strike сървъри, 4vendeta ще Ви помогнат с каквото могат.

+1 vouch
Изображение

06 Май 2017, 17:36
deadlylord написа:Доста ме впечатлиха първия ден, човека си ми написа абсолютно всичко, как и къде ... като за бавноразвиващ, най-добрата алтернатива за начинаещ в сървърите!
+1 vouch
Изображение

07 Май 2017, 21:31
seta-brat написа:+1 Vouch. Имам нает сървър от тях. Доволен съм от качеството на сървъра и от обслужването на съпорта.

» Снимков Материал:
Част от новият сайт и панел. Ще добавяме нови снимки, следете.

» Конфигурация ?
CPU: Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.
RAM: 32GB DDR4 ECC
HDD: 2x1TB HDD
Остаряла техника ? Ресурса, с който разполага фирмата е далеч по-голям от това, което е изложено за гейм хостинг.
По всяко време може да се направи ъпгрейд или да се замени с "по-силна" такава.

» Това ли е Всичко ?
Категорично НЕ! Както по-горе споменахме смятаме да правим постоянни ъпдейти.

Ето какво следва:
  • Система за реклами вградена в клиентската част.
  • Клиентско рестартиране на съдържанието с код защита по е-мейл.
  • Клиентска промяна на конфигурация платформа-мод отново с код защита по е-мейл.
  • ФТП Филтриране чрез ип адреси.
  • Калкулатор за цени според период, слотове и начин на плащане.
  • Server.cfg Редактор / Генератор
  • И още много други запазени в тайна за сега.

Има какво да очаквате от нас като обновления и това всяка седмица!
След всеки ъпдейт ще обновяваме листата и ще разкриваме новите замислени ъпдейти.

Flower

You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.

Регистрация Влез

Върни се в “Купувам / Продавам / Заменям”