AWP Battle by Apokalipsisa

Потребителски аватар
Apokalipsisa HARDCORE
Сървър админ
CS nick: Apokalipsisa

Мнение #1 от Apokalipsisa HARDCORE » 08 юни 2014 12:20

АВТОР: Apokalipsisa

ВЕРСИЯ: 1.0

AWP Battle mod - Дори играч да влезе по време на игра,той бива spawn-ат в отбора,който е избрал.Всички оръжия са премахнати.При spawn на играчите им се дава само нож и AWP с безкрайни пълнители.Buy Зоната е премахната(започва да работи,когато влезне повече от един човек в сървъра!)Също така е премахнат C4 и roundtime.Когато играч умре,веднага бива respawn-нат в неговата база.Всички играчи светят според цвета на отбора си: CT-сини,T-червени:
Изображение

Когато ударите HeadShot на някой,екрана ще ви премигне в съответния цвят на отбора,ще се чуе един от 4-ке произволни звуци,в чата ще ви изкара съобщение и ще получите +20 HP бонус(ще ви го покаже,като HUD до мерника):
Изображение

10 секунди преди смяна на мапа,в чата ще бъде изкарано три пъти съобщение с победителя,а отделно на всички играчи ще им излезе motd прозорец с победителя на mapa и колко убийства е направил.Плюс това ще се чуе и кратка готина песничка:
Изображение

Мода изисква следните модули!

-FUN
-ENGINE
-CSTRIKE
-HAMSANDWICH
-FAKEMETA

От тук си дръпнете мода: Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.

В архива ще откриете папка AWP_BATTLE,sma и amxx файл.Папката AWP_BATTLE се поставя в cstrike/sound/!AMXX файлът awp_battle_by_Apokalipsisa.amxx се поставя в cstrike/addons/amxmodx/plugins/.После впишете на нов ред в configs/plugins.ini
awp_battle_by_Apokalipsisa.amxx

Flower
Потребителски аватар
SpaRtaCuS RivaL
EviL Squad
CS nick: SpaRtaCuS
Контакти:

Re: AWP Battle by Apokalipsisa

Мнение #2 от SpaRtaCuS RivaL » 08 юни 2014 17:53

Като идея бива,но това със съобщенията на края малко нещо не ме кефи (лично мое мнение). Премигването за главите според мен пак малко ще дразни, по добре само саунд. Иначе :bravo:

Потребителски аватар
arrow
Потребител
CS nick: maybe ?!
Контакти:

Мнение #3 от arrow » 14 сеп 2015 11:16

Оправи си линковете за изображение, че не ги виждам и вероятно и някой друг може да не ги вижда :)
Our Father. Who art in heaven. Hallowed by thy name, thy kingdom come, thy will be done, on earth as it is in heaven. Give us this day our daily bread...

Потребителски аватар
ziggizag
Потребител

Мнение #4 от ziggizag » 30 яну 2017 03:43

Искам линк към този мод! моля ви преди съм го ползвал и бях мн доволен!

Върни се в “Модове”