Оплакване от админ

Ако искате да се оплачете от несправедлив бан или от администратор.
Модератор: Отдел банове
Потребителски аватар
Black Bear
Потребител
CS nick: Black Bear
    Windows 10 Chrome

Оплакване от админ

Мнение #1 от Black Bear » 21 яну 2018 16:58

1. В кой сървър админа е нарушил правилата? - Dust2 Only
2. Причината, поради която се оплаквате? - админ с nickname SANTA CLS баннва непрекъснато играчи без основателна причина. Самият той банна мен, защото съм написал nickname-а му с главни букви, а той е с главни букви. След което, като причина на бана е дал "Не пиши си с главни букви да ти пикая с устата". Ще прикача доказателство. Смятам, че подобен тип "админи" не трябва да се допускат въобще до сървъра, защото по всякакъв начин развалят настроението за игра на всички. Той е АДМИН и би трябвало да бъде пример за всички останали, а с тези детски реакции сваля имиджа на сървъра. Също така до колкото пише този сървър трябва да е Dust2 Only. Този калпазан "админа" сменяше маповете по средата на почти всеки рунд. Бях свидетел в рамките на 20-тина минути, че банна около 10-тима играча без причина - постоянно следя чата и никъде не прочетох някой да се е оплакал от баннатите играчи. Това, че си е изпратил СМС не го прави ШЕФ ! Моля, да му бъдат свалени правата !
3. Доказателство: Демо/ Снимка + снимка на IP-адреса на админа - Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.
4. Nickname на Админа: SANTA CLS.

Благодаря за вниманието !

Поздрави,
Денис !

Flower

This topic has 1 reply

You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.

Регистрация Влез

Върни се в “Оплакване от несправедлив бан или администратор”