Кандидатура за админ в Dust2

Потребителски аватар
HernaN
Потребител
CS nick: HernaN

Кандидатура за админ в Dust2

Мнение #1 от HernaN » 13 апр 2016 13:36

1. Вашият Nickname в сървъра? hernan
2. Как се казвате? Виктор
3. На колко години сте? (Трябва да сте поне на 15 години, за да можете да се кандидатирате за админ) 28
4. По колко време ще отделяте за сървъра? В момента 5-6 часа дневно, от юни нататък по-малко.
5. Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни сървъри/вериги)? нямам
8. Скайп за връзка? hernan_r0x

Пускам кандидатурата, тъй като последните дни вече на няколко пъти репортвам с кол админ очевидни хакове и никой не идва, тъй като съм вип ги слейвам/киквам, но без бан ефекта е нулев. До сега съм репортнал и не малко хакове, които са били баннати в последствие.

Flower
Потребителски аватар
Get_it
Потребител
CS nick: Get_it

Re: Кандидатура за админ в Dust2

Мнение #2 от Get_it » 13 апр 2016 14:11

Засичвам го редовно, докладвал ми е и за хакери. Нямам лоши впечатления от него и мисля че ще се справи. Нека му се даде шанс. Аз съм ЗА!

Потребителски аватар
kop - weezy baby~ Рос4у
Сървър админ

Мнение #3 от kop - weezy baby~ Рос4у » 13 апр 2016 14:18

Има доклади, но едни са били верни, други не са, лошо държание в сървърите, държиш ми сметка какво що съм направил? Съжалявам, ама не от мен.

Потребителски аватар
HernaN
Потребител
CS nick: HernaN

Мнение #4 от HernaN » 13 апр 2016 14:48

Synlivko написа:Има доклади, но едни са били верни, други не са, лошо държание в сървърите, държиш ми сметка какво що съм направил? Съжалявам, ама не от мен.

Държал съм ти сметка и ще продължавам да го правя, защото в много случаи показваш двоен стандарт, гагваш за по 1440 минути играчи още от първо провинение, да не говорим че веднъж при очевиден хак остави играч да играе само защото не ти се минаваше спек да го гледаш и след като на няколко пъти те питах защо тоя продължава да играе отвърна нещо от сорта - трай си сега, за жалост нямам скрийн, но който е играл тогава може да потвърди. Както се вижда от скрийновете самия ти не си с най-доброто държание на моменти, така че надявам се другите да не вземат гласа ти за меродавен.

Изображение
Изображение

От 13:00 до сега 2 пъти засякох очевидни уалове, единия от които дори си дупчеше през стената, 2 или 3 пъти репортнах с кол админ, но никой не се отзова, прекарвам доста време в сървърите в часовете, когато не се намират админи на линия и идеята на молбата ми не е да си го меря с теб или някой друг, а да нямам срещу себе си играчи с непозволено предимство срещу мен и останалите в сървъра.

Потребителски аватар
-88-
GESTAPO

Мнение #5 от -88- » 13 апр 2016 15:12

Нямям лошо впечатление за теб.
Нека ти си даде шанс!
От теб ще зависи дали ще се докажеш!
[ Post made via Android ] Изображение
Изображение
БОЯН БОЖКОВ ТИ ЩЕ ЖИВЕЕШ ВЕЧНО
БРАТЛЕ , ЗАВИНАГИ ЗАЕДНО !!!

Изображение
С нас, който иска срещу нас, който може!!

Потребителски аватар
Burton
Момичета
CS nick: Burton

Мнение #6 от Burton » 13 апр 2016 15:47

Аз съм те засичала, не съм забелязала лошо държание и наблюдаваш играчите, което ми харесва, ЗА също.
Изображение

Потребителски аватар
MahadevA
Администратор
CS nick: MahadevA
Контакти:

Мнение #7 от MahadevA » 13 апр 2016 16:03

Synlivko написа: държиш ми сметка какво що съм направил? Съжалявам, ама не от мен.

Така.. След като те е помолил да гледаш някой, му напиши поне едно ОК/ДОБРЕ и тн.
Получава се следната ситуация:
- Погледни играч Х
...никакъв отговор от теб (или който и да е админ)
- Аре бе педал, гледай малко, кво само цъкаш..
-Аре бе некадърен админ и тн.. /следват mute и прочие/ , и всичко тва е щот не сте комуникирали за има/няма 5 секунди.

Относно кандидатурата:

Аз съм пас, понеже не сме се засичали, но админи, на които се има доверие са съгласни и са с добри впечатления от теб.
Одобрен си, намери ме в скайп - style.music.drunks
Изображение
You'll Never Walk Alone!

Потребителски аватар
That Ain't Me
Отговорник сървъри
CS nick: kn1fE ?! Marlboro

Мнение #8 от That Ain't Me » 13 апр 2016 19:58

За
SincE 1912 "Древен и вечен"

Върни се в “Одобрени”