Кандидатура за админ от Долняк (Втори дубъл)

Потребителски аватар
dolnqk
Баннат потребител
CS nick: dolnqk

Кандидатура за админ от Долняк (Втори дубъл)

Мнение #1 от dolnqk » 15 яну 2020 00:22

1. Вашият Nickname в сървъра? dolnqk
2. Как се казвате? Митко
3. На колко години сте? (Трябва да сте поне на 15 години, за да можете да се кандидатирате за админ) 23
4. По колко време ще отделяте за сървъра? По-2-3-4 часа може и повече
5. Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни сървъри/вериги)? Alfa-Public
6. Задължително трябва да имате минимум 15 изиграни часа, за да можете да се кандидатирате за админ!(Линк към GameTracker-a, който отчита изиграното време в сървъра) https://www.gametracker.com/player/doln ... .18:27015/
7.Задължителнотрябва да имате минимум 5 качени демота на хакери в сайта. С предимство ще са играчите направили репорти на Wall Hack! Както бях казал и в предишната си кандидатура няма толкова хакери имам само 2 - качени доклади.
8. Скайп за връзка? nenes_134
Последна промяна от dolnqk на 17 яну 2020 14:04, променено общо 1 път.

Flower
Потребителски аватар
Agnostic
Сървър админ
CS nick: Slammer

Re: Кандидатура за админ от Долняк (Втори дубъл)

Мнение #2 от Agnostic » 15 яну 2020 13:00

Виждам промяна в теб, не знам дали си добър админ но човек иска да се докаже все пак. Влизаш редовно и може да ти се даде шанс да се докажеш като тест админ без много права като за начало. Нека и колегите изкажат своето мнение.
Изображение

Потребителски аватар
Cvetan
Отговорник сървъри
CS nick: XyHu4

Мнение #3 от Cvetan » 15 яну 2020 23:56

От това, което видях относно предишната ти кандидатура ми направи впечетление, че си доста упорита личност и винаги отговаряш на контра на мнението на колегите. Разбира се всеки има право на такова и да си го казва, но тук ти си човека, който трябва да покаже качества и то най вече на отношение, държание и това да бъде сериозен човек все пак не може на всеки да се дават права просто ей така.Аз не те познавам и нищо лично към теб цъкай си контрата и се забавалявай както намериш за добре бъди жив и здрав и ти желая успех :)

От мен против!

Потребителски аватар
dolnqk
Баннат потребител

Мнение #4 от dolnqk » 16 яну 2020 01:10

Cvetan написа:От това, което видях относно предишната ти кандидатура ми направи впечетление, че си доста упорита личност и винаги отговаряш на контра на мнението на колегите. Разбира се всеки има право на такова и да си го казва, но тук ти си човека, който трябва да покаже качества и то най вече на отношение, държание и това да бъде сериозен човек все пак не може на всеки да се дават права просто ей така.Аз не те познавам и нищо лично към теб цъкай си контрата и се забавалявай както намериш за добре бъди жив и здрав и ти желая успех :)

От мен против!

Виж пичага мерси за коментара ти - оценявам го! и ти да си Жив и здрав. ;)

Само искам да ти вметна нещо. В сървъра играя редовно сигурно съм най-редовния с никой не се заяждам нито обиждам псувам и т.н.

Мисля че от последната ми кандидатура с никой не съм се заяждал от екипа ви и то главно в форума. Нормално е да се защита когато някой ми напише някакви неща които нямат никакъв смисъл.

П.С. и още нещо вашият колега - 0fLuX ;x когато беше влезнал с друг никнейм? и напсува един играч даже не си направих труда да го снимам и да го кача. Защото нямаше да има абсолютно никакво въздействие върху него. Така че братле не ми казвай че аз не съм сериозен човек защото аз не съм обидил когото и да е било в сървъра докато вашият колега го направи. Всеки ден ми ебат майката в цс-а и нищо не казвам нали? даже ми е забавно а мога да им отвърна с същото отношение. Ако лъжа за - колегата ви ръцете ми да изсъхнат +това нали сървъра има лог? лесно може да се върне назад и да се провери. + Това даже се мютна сам тогава.

Agnostic - Мерси пичага :)

Потребителски аватар
Cvetan
Отговорник сървъри
CS nick: XyHu4

Мнение #5 от Cvetan » 16 яну 2020 09:10

Знаех си, че ще ми отговориш със цял роман :)
Аз си казах мнението нямам нищо против теб не те знам каква личност си, но така съм си преценил със вотът ми. Нека главния да прецени жив и здрав.

Поздрави

Цветан

Потребителски аватар
dolnqk
Баннат потребител

Мнение #6 от dolnqk » 16 яну 2020 16:08

Cvetan написа:Знаех си, че ще ми отговориш със цял роман :)
Аз си казах мнението нямам нищо против теб не те знам каква личност си, но така съм си преценил със вотът ми. Нека главния да прецени жив и здрав.

Поздрави

Цветан

Окей мерси :)

Потребителски аватар
CaMoTeHBG
Самотника на веригата
CS nick: CaMoTeHBG
Контакти:

Мнение #7 от CaMoTeHBG » 18 яну 2020 18:22

Отхвърлен.

Върни се в “Отхвърлени”