Сървър за ПРО или по точно за нормални играчи :)

Архив
Потребителски аватар
Just.Z
Потребител
CS nick: JustZ

Сървър за ПРО или по точно за нормални играчи :)

Мнение #1 от Just.Z » 26 ное 2015 21:48

Направете го тоя МАССИВ нормален Класик с Nuke/Train/Mirrage/Inferno + още 1-2 мапа и да е 20 слота и да е постоянно пълен без излишни плъгини и шитс така празен за къф *** седи ? Само на dust2_2002 ли кво беше се пълни малко и то 5в5 7в7 най много и на половината мап се изпразва защото е голям и някой кляка някъде и до там... къф е смисъла ??
Има мноо народ на които не им се играе само на Д2 и да е 15в15 и всеки рунд да има по 10 човека от двата отбора на ярд с АВП и да се мятат по 5 смока 10 флаша и 6 Гранати... и да те блъскат и да те заслепяват и да те убиват в гръб...
Може да се тества временно за 1-2 седмици да речем не мисля , че е толкова сложно и трудоемко, а и нищо не се губи . Дори и да не потръгне и да седи празен(в което не вярвам) то и сега е празен така че разлика няма! Знам , че съм нов и това е първото ми мнение , но нека това е без значение .. Играя от много , ама наистина много години и знаете колко много хора играят и са играли 5ци и там е важно да си бърз безшумен , гледа се да спечели отбора за да има пари, а не да се направи фраг и до там.. Нека не звучи много грандоманско , но БЪЛГАРИЯ има нужда от такъв сървър, а аз колкото и където и да търся такъв не намирам. В смисъл наистина да е изчистен от всякакви излишни плъгини , никакви излишни надписи от сорта на Hs_LEONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN MultiKillllllllllll и целия ми екран е шарен в светлосиньо/червено/ризидавозелено/ и тем подобни.. Ако се добави и плъгин който като влезе играч го пуска към даден отбор и не може да избира отбор няма да се гледат резултати от сорта на 17/3 за терористите и тн.. Сървър в който наистина ще влизат хора които малко или много имат опит в тая игра.. Един TeamSpeak канал и готово.. Нека не се приема мнението ми , че едва ли не съм нов и искам или предлагам на веригата да направи сървър какъвто на мене ми се иска , аз не съм на 15 нито на 20 години и 10 месеца в годината бачкам нонстоп и 2 месеца почивам. Тоест ако играя ЦС го играя 1-2 седмици в годината.. Предложението е да има сървър в който малко от малко да се играе ЦС такъв какъвто е замисъла на самата игра... Благодаря за вниманието :)

Flower
Потребителски аватар
RUFFASS
GAMER.
CS nick: RUFFASS'

Re: Сървър за ПРО или по точно за нормални играчи :)

Мнение #2 от RUFFASS » 26 ное 2015 22:19

ТВЪРДО ЗА!

Потребителски аватар
Extreme
Администратор
CS nick: Extreme
Контакти:

Мнение #3 от Extreme » 29 ное 2015 15:14

Не мисля, че слотовете играят голяма роля.Това дали ще е с 32 или 22 не е от голямо значение.
Оставили сме само най-играните карти

Код: Избери всички

de_dust
de_aztec
de_nuke32
de_dust2
de_inferno
de_dust2002
de_tuscan_32_fixed
de_dust4ever

Ще спра някои от плъгините, които мисля, че товарят и причиняват лаг.
ultimate_gore
ultimate_sounds
bullet_damage
c4 bomb skin
Burton написа:Не ме кефиш, банвам те !!! Край !!! Точка!!!

Потребителски аватар
RED OR DEAD 1948
Верни до Болка 1948
CS nick: Red_Teror

Мнение #4 от RED OR DEAD 1948 » 29 ное 2015 18:40

Нека да си е 32 слотов ... как ще го намаляте бре хаха събота и неделя е фуллл ;) :o :yes:
Изображение

Потребителски аватар
Georgieva
Потребител
CS nick: Georgieva

Мнение #5 от Georgieva » 29 ное 2015 19:09

Абсолютно безсмислено е , като се махнат някои плъгини няма да лагва толкова.
Remember, The beginning is always the hardest

Потребителски аватар
Just.Z
Потребител
CS nick: JustZ

Мнение #6 от Just.Z » 30 ное 2015 21:39

Extreme написа:Не мисля, че слотовете играят голяма роля.Това дали ще е с 32 или 22 не е от голямо значение.
Оставили сме само най-играните карти

Код: Избери всички

de_dust
de_aztec
de_nuke32
de_dust2
de_inferno
de_dust2002
de_tuscan_32_fixed
de_dust4ever

Ще спра някои от плъгините, които мисля, че товарят и причиняват лаг.
ultimate_gore
ultimate_sounds
bullet_damage
c4 bomb skin

И това си е напредък :)

Потребителски аватар
Genadi86
Потребител

Мнение #7 от Genadi86 » 03 дек 2015 18:21

Здравейте :)
Зная,че не е тук мястото,но не ми се пуска друга тема!
Та...Става въпрос за Deatmach съръвъра-махнете смотаните плъгини и от там. Тоя плъгин,който е за вотемапа е толкова бъгав и така насича от него,че....... Плъгина за напраавен DMG и той е голяма пречка-особенно за Админи,които не знаят кой е Уал хак и набеждават всеки,без да помислят,че тоя плъгин е в основата на всичко. Прегледах поне 30 демота за Уал,на които хак нямаше,но как да е. Оправете сървъра и го направете класически Deatmach...може и mapcycle да обновите....

Потребителски аватар
TUS
VIP Потребител

Мнение #8 от TUS » 29 фев 2016 12:10

Едва ли ще ти приемат предложението и не е проблема защото си нов, а защото просто те така си искат и явно го мислят за по - добре , а може и пък и да не им се занимава, както и да е.. иначе добро предложение, ама надали.. а да попитам аз какво стана наистина с Massive сървъра и като цяло с веригата, защо през повечето време пак сървърите са празни, какво пак стана.., помня преди 1 месец как за Massive / D2 съм чакал с 10-15 минути за да влезна..
Изображение

Потребителски аватар
Dahlia
Момичета
CS nick: tq

Мнение #9 от Dahlia » 29 фев 2016 12:56

Също бих се зарадвала на един класически сървър 20/22 слота :)
Нормалният вече "ретро" цс...
Последна промяна от Dahlia на 01 мар 2016 17:46, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
HADES KbCMETA
JUST LEGEND!

Мнение #10 от HADES KbCMETA » 29 фев 2016 13:42

ТУС, много ме кефи гифчето от подписа ти. :D Всеки път като го погледна и ме разсмива :D Колкото до въпроса ти...ами първо заради един олигофрен за когото не се намери начин да бъде баннат вовеки се сложиха допълнителни защити на сървърите и в частност на д2. След това започнаха оплакванията от много хора, че не могат да влезнат в д2 и единственото решение за тях беше да търсят пач за цс-а си, който да е от 35 нагоре или направо нови цс едишъни, които са ъпнати с последните пачове. От там някои изобщо се отказаха да се мъчат с тези пачове, други пък се насочиха към масива, а трети към други сървъри и вериги където не им се налага да си разбутват сегашния настроен цс или да го сменят. От там и илюзията за масива, че вече се пълни редовно. Но...нали знаеш, че има много зомбита, които знаят само д2 и търсят такъв сървър, което празни масива...а като спрат и рекламите, резултата е това. За обезпеченост откъм админи няма да коментирам...за това могат да коментират по-редовните от мен играчи. Сега пак влизат хора в д2, но не е фул през целия ден както беше преди. Вчера влезнах там и видях има-няма 5 познати ника на редовни играчи. :) Да не забравиш и мъката с форумната миграция, която също обърка нещата.
Мисля, че няма нито един настроен сървър от сегашните, който да е с sv_maxupdaterate 100, което означава по-приятна игра откъм стрелба и прочутото "влизане на патроните". :) Има 2-3 вериги, на които да не казвам всички, но да кажем почти всички сървъри са с такава стойност и играчите стоят там и ги хвалят. Все повече познати никове виждам в тях като влезна и казват, че цъкат там защото им влизали патроните и не им лагвало. :)
Предполагам, че заради този пост пак ще започнат приказки как само съм хейтвал защото не съм бил админ и само се заяждам...за това казвам, че поста ми е чисто информативен в отговор на ТУС и не е с цел "камъни в градината"
След дълго скитане попаднах на правия път...и тръгнах обратно...

Потребителски аватар
TUS
VIP Потребител

Мнение #11 от TUS » 29 фев 2016 18:53

HADES KbCMETA написа:ТУС, много ме кефи гифчето от подписа ти. :D Всеки път като го погледна и ме разсмива :D Колкото до въпроса ти...ами първо заради един олигофрен за когото не се намери начин да бъде баннат вовеки се сложиха допълнителни защити на сървърите и в частност на д2. След това започнаха оплакванията от много хора, че не могат да влезнат в д2 и единственото решение за тях беше да търсят пач за цс-а си, който да е от 35 нагоре или направо нови цс едишъни, които са ъпнати с последните пачове. От там някои изобщо се отказаха да се мъчат с тези пачове, други пък се насочиха към масива, а трети към други сървъри и вериги където не им се налага да си разбутват сегашния настроен цс или да го сменят. От там и илюзията за масива, че вече се пълни редовно. Но...нали знаеш, че има много зомбита, които знаят само д2 и търсят такъв сървър, което празни масива...а като спрат и рекламите, резултата е това. За обезпеченост откъм админи няма да коментирам...за това могат да коментират по-редовните от мен играчи. Сега пак влизат хора в д2, но не е фул през целия ден както беше преди. Вчера влезнах там и видях има-няма 5 познати ника на редовни играчи. :) Да не забравиш и мъката с форумната миграция, която също обърка нещата.
Мисля, че няма нито един настроен сървър от сегашните, който да е с sv_maxupdaterate 100, което означава по-приятна игра откъм стрелба и прочутото "влизане на патроните". :) Има 2-3 вериги, на които да не казвам всички, но да кажем почти всички сървъри са с такава стойност и играчите стоят там и ги хвалят. Все повече познати никове виждам в тях като влезна и казват, че цъкат там защото им влизали патроните и не им лагвало. :)
Предполагам, че заради този пост пак ще започнат приказки как само съм хейтвал защото не съм бил админ и само се заяждам...за това казвам, че поста ми е чисто информативен в отговор на ТУС и не е с цел "камъни в градината"

Радвам се, че ти харесват клоуните в подписа ми,затова и съм го направил този подпис, шоу да има, иначе не знам кой е въпросният олигофрен, но пък всички знаем, че няма невъзможни неща, все някак си можеше да се банне, кому беше нужно да се слагат 2420420 защити за да изгоните сума си народ от сървърите Ви, дори и лично мен си ме изгониха и не заради тази защита, едва ли не , че съм хакер и не мога да ги бия, ами поради простата причина , че инсталирах нов cs, дадохте ми въпросният пач от линк-а и пак не стана.. дори не ви отговорих кво да ви занимавам.. но както и да е аз и време вече нямам за тази игра, но големият проблем е, че не само мен изгониха ами и още поне 20-30 редовни играча.., както и ти сам каза,сега D2 не е пълен като преди пълен 24/7, едва ли и скоро ще бъде, еби го massiv-а, то D2 не може да се напълни като хората през деня, кво да говорим за останалите сървъри.. :o иначе това за патроните за мен си е пълен филм, или можеш да hit-ваш или не,..другите вериги няма да ги коментирам защото са пълен таш*к, админите и като цяло играчите са или някакви нечувани компаси и имам чувството, че играя с ботове на easy или е пълно с хакери и малки лапетии, няма вече читав сървър/верига, според мен тука беше единственият читав massive,ама ето и той си замина, да не говорим и за D2-то.. Изображение
Изображение

Върни се в “Архив”