Сървър за ПРО или по точно за нормални играчи :)

Архив
Потребителски аватар
Just.Z
Потребител
CS nick: JustZ
    Windows 7 Chrome

Сървър за ПРО или по точно за нормални играчи :)

Мнение #1 от Just.Z » 26 ное 2015 21:48

Направете го тоя МАССИВ нормален Класик с Nuke/Train/Mirrage/Inferno + още 1-2 мапа и да е 20 слота и да е постоянно пълен без излишни плъгини и шитс така празен за къф *** седи ? Само на dust2_2002 ли кво беше се пълни малко и то 5в5 7в7 най много и на половината мап се изпразва защото е голям и някой кляка някъде и до там... къф е смисъла ??
Има мноо народ на които не им се играе само на Д2 и да е 15в15 и всеки рунд да има по 10 човека от двата отбора на ярд с АВП и да се мятат по 5 смока 10 флаша и 6 Гранати... и да те блъскат и да те заслепяват и да те убиват в гръб...
Може да се тества временно за 1-2 седмици да речем не мисля , че е толкова сложно и трудоемко, а и нищо не се губи . Дори и да не потръгне и да седи празен(в което не вярвам) то и сега е празен така че разлика няма! Знам , че съм нов и това е първото ми мнение , но нека това е без значение .. Играя от много , ама наистина много години и знаете колко много хора играят и са играли 5ци и там е важно да си бърз безшумен , гледа се да спечели отбора за да има пари, а не да се направи фраг и до там.. Нека не звучи много грандоманско , но БЪЛГАРИЯ има нужда от такъв сървър, а аз колкото и където и да търся такъв не намирам. В смисъл наистина да е изчистен от всякакви излишни плъгини , никакви излишни надписи от сорта на Hs_LEONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN MultiKillllllllllll и целия ми екран е шарен в светлосиньо/червено/ризидавозелено/ и тем подобни.. Ако се добави и плъгин който като влезе играч го пуска към даден отбор и не може да избира отбор няма да се гледат резултати от сорта на 17/3 за терористите и тн.. Сървър в който наистина ще влизат хора които малко или много имат опит в тая игра.. Един TeamSpeak канал и готово.. Нека не се приема мнението ми , че едва ли не съм нов и искам или предлагам на веригата да направи сървър какъвто на мене ми се иска , аз не съм на 15 нито на 20 години и 10 месеца в годината бачкам нонстоп и 2 месеца почивам. Тоест ако играя ЦС го играя 1-2 седмици в годината.. Предложението е да има сървър в който малко от малко да се играе ЦС такъв какъвто е замисъла на самата игра... Благодаря за вниманието :)

Flower

This topic has 10 replies

You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.

Регистрация Влез

Върни се в “Архив”