Проблем с влизане в D2 сървъра.

Архив
Потребителски аватар
Lucifer
Потребител

Re: Проблем с влизане в D2 сървъра.

Мнение #13 от Lucifer » 13 фев 2016 15:54

Погледни в папката ти "cstrike" дали има файл de_dust2.cfg, ако той се намира там, само е нужно да го преместиш в папката "maps".

Flower
Потребителски аватар
Battleground
Потребител
CS nick: Battleground

Мнение #14 от Battleground » 27 фев 2016 17:36

Аз до сега не съм имал проблеми и влизах във всичките сървъри, а днес влизам и се учудих като не ме пусна никъде другаде освен в Death сървъра.

В който и друг да опитам да вляза сега ми пише Unknown HL TV client type!

Проблема със сигурност не е при мен, а като гледам и Death сървъра е почти празен при влизато ми там, че явно не само при мен има затруднения с влизането.

Друият проблем беше, че колкото и да отказвам добавянето на сървърите в менюто на CS-а ми, всеки път ги добавяше от себе си и непрекъснато ги махах!

Имах проблеми при стрелбата и още като вляза, първия път при опит да стрелям ми отказваше, че чак като цъкна няколко пъти тогава започваше да стреля и се оправяше.

Липсва разнообразие на карти и все на едни и същи се играе, при наличието на толкова голям избор!

Та като се замисля, повече не смятам да влизам в тоя сървър и ще се ориентирам към други, където има разнообразие, админи на линия винаги, които да банват хакерите, а не понеже са приятели да лъжат и твърдят, че ония не бил с хак ама друг път.

Все пак Ви пожелавам успех занапред и да подобрите сървърите си, а ако не го направите най-вероятно ще изгубите и малкото потребители, които влизаха тук редовно!

Потребителски аватар
Extreme
Администратор
CS nick: Extreme
Контакти:

Мнение #15 от Extreme » 27 фев 2016 18:15

Unknown HL TV client type!

Не знам с кой едишън си, но предполагам е стар. Същия проблем ще имаш и в сървърите на иплай. Самата платформа не допуска играчи със стари версии на играта.
Burton написа:Не ме кефиш, банвам те !!! Край !!! Точка!!!

Върни се в “Архив”