[Урок] Как да качим демо във форума!

Можете да давате вашите проблеми,въпроси и предложения относно сайта и сървърите
Правила на форума
Правила
Потребителски аватар
JeRRyKo
EviL Squad
CS nick: SpaRtaCuS / JeRRyKo
    unknown unknown
Контакти:

[Урок] Как да качим демо във форума!

Мнение #1 от JeRRyKo » 28 юли 2014 00:57

Така предполагам,че знаете къде се намират направените демота,но все пак ще поясня. При мен се намират в C:\Games\Counter-Strike 1.6 LH 2013\cstrike. При вас може,да е малко по различно в зависимост от едишъна на играта ви! След като намерим демото (Горещо препоръчвам да се прави отделно демо на играча с неговият ник или подобен,а не да се тегли демото което автоматично се записва.Така ще е по-лесно за вас да намерите демото,а и за гледащите администратори после) влизаме в някой български хост (Може да се попитате защо подяволите да е български.Защоте свалянето ще е по-лесно!). Лично аз използвам Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете..
След като отворите сайта в браузърът ви, излиза тази страница:

Изображение

След това кликаме на ИЗБЕРИ ФАЙЛ и излиза нов прозорец който изглежда така:

Изображение

След това навигираме до папката от която трябва да изберем даденият демо/файл. След това избираме Open/Отвори. След натискането файлът е почти качен на безплатен хост. Само трябва да натиснем бутона КАЧИ ФАЙЛ (прозорецът ще изглежда така):

Изображение

След като сме натиснали бутонът КАЧИ ФАЙЛ ни препращата към следниято прозорец:

Изображение

Както се вижда има два линка. ЛИНК ЗА СВАЛЯНЕ И ЛИНК ЗА ИЗТРИВАНЕ. На нас ни трябва линк за сваляне. Копираме го и го пействаме в темата която желаем

В този ред на мисли аз лично се сещам за два начина на споделяне на клипа/демото/файла. Единият вариант е както споменах директно да пуснем линка в темата. Другият който лично за мен е по пригледен и мнението ви ще ми направи впечатление е чрез използването на [url=вашият линк]Демо/Файл/Снимка[/url] - И ще изглежда по този начин: Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.
А след като цъкнете на текста бил той Снимка/Файл/Демо директно ви препраща в желаната от вас страница!

Нядявам се да съм ви бил полезен ;)
Proud fan of Evil Geniuses Dota2 Team #BleedBlue @EvilGeniuses.
Трябва да си регистриран, за да виждаш линковете.Изображение

Flower

This topic has 1 reply

You must be a registered member and logged in to view the replies in this topic.

Регистрация Влез

Върни се в “Проблеми/Въпроси/Предложения”