предложение да разлаем кучетата за Турнирче :)

Всички ненужни теми...
Joe
Потребител
CS nick: Joe
Контакти:

предложение да разлаем кучетата за Турнирче :)

Мнение #1 от Joe » 23 фев 2017 06:05

Привет майняци. Доста от вас не ме знаят, а други сигурно са ме забравили вече.

Предлагам да спретна някакво турнирче идния месец, ако Венци и Жоро одобрят !
Мисля че последния турнир макар и не много сполучлив, понеже се оповавах на гърба на други хора да ме подкрепят не стана както трябва !

Та нека дам малко инфо относно турнира.
5он5 между сървърите (сега ще разясна и как ще стане записването)
Ще бъде проведен в срок от 1 месец като дните ще гледам да бъдат предимно петък събота и неделя.
Схемата за този турнир е следната : Казва се час и дата влиза админ в даден сървър и се реска мапа, след което се започва играта !
Играча на първо място (в таб класацията) след изиграването на 2 мапа (ще трябва да се правят снимки и да се смятат килчета) ще бъде участник в 5он5 турнира и така докато имаме 5-ма играчи за отбора.
Това ще е схемата и за 2-та ни сървъра.
След това се провеждат едни 5-ци между играчите на сървърите и ще им се даде някаква наградка там ВИП-че ли ще е какво ще е Венци и Жоро ще решат.

Записването ще става в темата като даден играч който иска да се запише трябва да си напише ник-а и сървъра в който ще играе ! ( За да няма после ама той игра в Д2 спечели и също така спечели и в Масива )
И нали естествено ще се пуснат реклами предварително да вървят поне 2 седмици за да имат време хората да реагират ! и дърЪ бърЪ пет чадърЪ.

Админите нямат право да взимат участие, но и за тях съм приготвил изненадка !
Примерно Отбора на Масив-а победи ще играят срещу отбора на админите за удвояване на наградата !

Пример : Отбор 1 печели 2 месеца ВИП права в дадения сървър ако победят и админите ще се сдобият с 4 месеца ВИП права !

Та в момента темата е мятам ей така без много оформление, но предполагам се сещата какво искам и как го искам препечено с повече АЙРЯН !!! :)

Очаквам решението на Венци и Жоро дали ми дават зелен сигнал да стартирам кампанията !

И НЕКА РАЗБИВАНЕТО НА ГЛАВИ ЗАПОЧНЕ СЕГА !!!

Flower
Потребителски аватар
Burton
Момичета
CS nick: Burton

Re: предложение да разлаем кучетата за Турнирче :)

Мнение #2 от Burton » 24 фев 2017 10:57

Хубава идея според мен, така, че се стимулират играчите да влизат даже и като се затопли времето, а знаете, че затоплили се, всеки бяга навън, не пред компа :)
Само дето ми е неясно как ще се определи отбора на админите ? По красота ? Щото Виктор ще е първи тогава :lol: :bravo: :giverose:
Изображение

Joe
Потребител
Контакти:

Мнение #3 от Joe » 24 фев 2017 17:39

Burton написа:Хубава идея според мен, така, че се стимулират играчите да влизат даже и като се затопли времето, а знаете, че затоплили се, всеки бяга навън, не пред компа :)
Само дето ми е неясно как ще се определи отбора на админите ? По красота ? Щото Виктор ще е първи тогава :lol: :bravo: :giverose:

Ако има повечко желаещи от колегите може да се заформят 2 отбора да стане по-голям екшън :) А за Виктор имам специална задача >>> Централен наблюдател :D :D :D

Joe
Потребител
Контакти:

Мнение #4 от Joe » 09 юни 2017 19:09

Привет колеги знайни и незнайни :D Пиша отново в тази тема за да не правя нова :) Понеже ми предстой малка отпуска и ми остават няколко свободни дни след нея се чудя как да е оплътня !!! Та Въпроса ми е следния :

Искате ли да се направи някакво турнирче което да се проведе в периода 3-6 дена :) И Въпроса към Венци и Жоро какви награди можете да отделите, ако сте съгласни с идеята !!!

Върни се в “Архив”