Кандидат за админ от Долняк

Потребителски аватар
dolnqk
Баннат потребител
CS nick: dolnqk

Кандидат за админ от Долняк

Мнение #1 от dolnqk » 07 дек 2019 23:26

1. Вашият Nickname в сървъра? dolnqk
2. Как се казвате? Митко
3. На колко години сте? (Трябва да сте поне на 15 години, за да можете да се кандидатирате за админ) 23
4. По колко време ще отделяте за сървъра? 3 - часа
5. Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни сървъри/вериги)? Бил съм админ в Alfa-Public
6. Задължително трябва да имате минимум 15 изиграни часа, за да можете да се кандидатирате за админ!(Линк към GameTracker-a, който отчита изиграното време в сървъра) https://www.gametracker.com/player/doln ... .18:27015/
7.Задължителнотрябва да имате минимум 5 качени демота на хакери в сайта. С предимство ще са играчите направили репорти на Wall Hack! Не съм забелязал хакери.
8. Скайп за връзка? nenes_134

Flower
Потребителски аватар
Pandemonium
Модератор
Контакти:

Re: Кандидат за админ от Долняк

Мнение #2 от Pandemonium » 08 дек 2019 00:49

Против. Играеш от 2 дни в сървъра. Понатрупай малко повече часове и пробвай пак. Според мен е рано още за кандидатурата ти.

Потребителски аватар
dolnqk
Баннат потребител

Мнение #3 от dolnqk » 08 дек 2019 02:24

Pandemonium написа:Против. Играеш от 2 дни в сървъра. Понатрупай малко повече часове и пробвай пак. Според мен е рано още за кандидатурата ти.
През тези 2 - дни играя сигурно часове наред в сървъра колко още часа искаш да играя? кажи ми приблизителна цифра за да ги направя часовете. ;)

П.П.

Цитирам съобщение което е гласяло : следното - трябва да имате минимум 15 изиграни часа, за да можете да се кандидатирате за админ..

Аз тези часове ги имам приятелю по-късно сте го зачеркнали дефакто в момента никъде не пише колко часа се желаят за един кандидатстващ за това ще е хубаво да ми кажеш цифра както споменах и по-горе.

И попитай СамотенБГ дали не играя редовно

Потребителски аватар
bustA
Модератор
CS nick: bustA
Контакти:

Мнение #4 от bustA » 08 дек 2019 06:59

Против. Идеята не е колко време си играл,а дали имаш правилна преценка, добро държание и т.н. За 2 дена са много малко. ( за момента държанието ти е доста нагло и неуместно ).

П.П

Колкото по малко спамите по кандидатурите си толкова по добре за вас. Достатачно е да си пуснете кандидатура ,другото го оставете на нас!
Изображение

Потребителски аватар
Pandemonium
Модератор
Контакти:

Мнение #5 от Pandemonium » 08 дек 2019 11:04

Играеш от 2 дни и твърдиш, че играеш редовно. Абсурдно и смешно звучи.

Потребителски аватар
dolnqk
Баннат потребител

Мнение #6 от dolnqk » 08 дек 2019 12:43

bustA написа:Против. Идеята не е колко време си играл,а дали имаш правилна преценка, добро държание и т.н. За 2 дена са много малко. ( за момента държанието ти е доста нагло и неуместно ).

П.П

Колкото по малко спамите по кандидатурите си толкова по добре за вас. Достатачно е да си пуснете кандидатура ,другото го оставете на нас!
Пич кое ми е наглото на държанието? :idea: ? :grin: че съм попитал колегата ти колко още часа иска да играя? :grin: и да Pandemonium през тези 2 дни играя редовно вътре приятелю часове наред ако за теб това звучи смешно значи си търсиш причина за заяждане :grin: :grin: а колкото до държанието ми никого не съм си позволил да обидя в сървъра. Kолкото и до преценката ми за хакери - такива не виждам да играят вътре. Моля! главният да заключи темата докато направя нужните часове.

Потребителски аватар
Agnostic
Сървър админ
CS nick: Agnostic

Мнение #7 от Agnostic » 08 дек 2019 13:48

Против, не те помня. Може да имаш много часове като стоиш Spectator. Не колко минути имаш а влизаш ли редовно, държанието ти също играе голяма роля а дали разбираш от хакери си е отделен въпрос. Аватарът ти не ми направи добро впечатление за един "Бъдещ Администратор" (лично мнение)

Потребителски аватар
dolnqk
Баннат потребител

Мнение #8 от dolnqk » 08 дек 2019 14:01

Agnostic : Какво има да ме помниш? като съм нов играч в сървъра? ти даже не си влизал в сървъра а ми пишеш по-кандидатурата. И какво общо има аватара ми с това как ще си върша задълженията като администратор? :D :D как успя да свържеш аватара ми с администрирането ми? и стигна до - заключението че няма да се справя? (rofl)

Agnostic : не те помня. Може да имаш много часове като стоиш Spectator. Моля те! пичага не ми пиши безсмислени и невъздържани глупости.

Самотен - Заключи темата брат.

Потребителски аватар
Agnostic
Сървър админ
CS nick: Agnostic

Мнение #9 от Agnostic » 08 дек 2019 17:48

@dolnqk От къде знаеш, че не влизам? влизам с различен ник. Аватарът ти не е подходящ за един Администратор. Като ти гледам коментара и си ми ясен, няма да си Администратор можеш да бъдеш сигурен.

Потребителски аватар
dolnqk
Баннат потребител

Мнение #10 от dolnqk » 08 дек 2019 18:25

От къде знам че не влизаш ли? просто знам. Зърнах те един единствен път даже и не влезна да играеш ама иначе имаш смелоста да ми пишеш по-кандидатурата и да ми пишеш пълни глупости за - аватара ми все едно не си виждал гола путка. :D :D Я си изброй различните никове с които влизаш в играта и да сравниме статистиката от кога играя аз и от кога влизаш ти с различните ти никове. Нали се сещаш че сървъра има лог? и записва абсолютно всичко. И спри да ми повтаряш едно и също нещо за аватара ми ти въобще виждаш ли внимателно на аватара ми какво се вижда? :D :D защо по-горе колегите ти не казаха нищо за аватара ми а си дадоха мнението пичовете и казаха че ми е още рано. Ми ти ми намираш тука косури за аватара ми погледни го внимателно с лупа че явно очичките ти нещо те лъжат и погледни внимателно какво виждаш и пак заповядай да ми се заяждаш и да ми пишеш глупости.

Аз си изказах мнението че не съм те виждал и ти започваш да ми ръсиш тука някакви глупости за аватара ми ще ти го напиша така че явно не виждаш хубаво.

АВАТАРА МИ НЯМА НИЩО ОБЩО С ТОВА КАК ЩЕ СИ ВЪРША ЗАДЪЛЖЕНИЯТА КАТО АДМИН В СЪРВЪРА!!!! ТОВА СА 2-РАЗЛИЧНИ НЕЩА ПИЧ НЕ СРАВНЯВАЙ ЕДНОТО С ДРУГОТО.!! :grin: :grin: :grin:

+Това единственият редовен админ който виждам в сървъра това е Justa-

Потребителски аватар
bustA
Модератор
CS nick: bustA
Контакти:

Мнение #11 от bustA » 08 дек 2019 19:29

bustA написа:Колкото по малко спамите по кандидатурите си толкова по добре за вас. Достатачно е да си пуснете кандидатура ,другото го оставете на нас!
Изображение

Потребителски аватар
Pandemonium
Модератор
Контакти:

Мнение #12 от Pandemonium » 08 дек 2019 20:59

Научи се да приемаш мнението на другите, без да си контра на всичко, което се напише. На този етап мисля, че няма да се спогодим с теб, като част от екипа.

Върни се в “Отхвърлени”