Екип 2014

Ако имате въпроси/мнения/препоръки/оплаквания свързани със сайта и форума пишете тук !
Потребителски аватар
Pandemonium
Модератор
Контакти:

Екип 2014

Мнение #1 от Pandemonium » 01 яну 2015 20:45

Здравейте приятели на cs-plovdiv.info, пускаме това подобие на анкета с цел да раздвижим нещата из форума(не е с цел интрига, както някои предполагам ще кажат.) и да изкажем уважение към хора от екипа справяли се отлично през годината.
Та идеята на темата е следната: Ще упоменем членове на екипа от три групи (Глобални Модератори, Старши Админи и Сървър Админи), а за цел ще имаме да напишем коментар с името на човека от дадена група, който ни е в впечатлил с работата си или с нещо друго, което вие оценявате като доброкачествено. Също така е желателно да напишете и защо избирате точно този човек като справил се най-добре през изминалата 2014 година.
Пример за вашия коментар в темата:
Глобални модератори - "Nickname на потребителя" - (тук пишете, защо сте избрали този човек от екипа)
Старши Админи: "Nickname на потребителя" - (тук пишете, защо сте избрали този човек от екипа)
Сървър Админи: "Nickname на потребителя" - (тук пишете, защо сте избрали този човек от екипа)

Глобални Модератори:

SpaRtaCuS

Pandemonium(Panda Boy)

dfilipov

Старши Админи:

That Ain't Me

The_Spirit

BanneRr

TrAfIkNtEs

Сървър Админи:

Get_it

magnet

M1ra7a ;]

tamahur

CaMoTeHBG

[email protected]@

Sumista

MahadevA

BABA^MECA

lastsummer

Brannik

Apokalipsisa

montaka123(L,D)

hS # KING

inSeee

beselbub

cikeRRRRRRRRRR

T P A K T O P A

Sechko

Kypo3aBaP

GoFfy

dimityr

Vladko

DaHko

Администраторите на веригата не се включват, понеже към тях се изказва цялото уважение, защото те ни събраха и заради тях съществува тази верига. Екип Банове също няма да се включва, понеже е направена от скоро тази група и не мисля, че е възможно да се оценява. Ако има някакви питанки или неща свързани с темата, които не ви харесват, да не се пишат в темата, а на ЛС до модераторите!

Flower
Потребителски аватар
SpaRtaCuS RivaL
EviL Squad
CS nick: SpaRtaCuS
Контакти:

Re: Екип 2014

Мнение #2 от SpaRtaCuS RivaL » 04 яну 2015 00:02

Pandemonium - Фактите говорят повече от думите. Модератор преди аз да вляза в екипа. Винаги идеен и откликващ когато има достатъчно свободно време.
That Ain't Me - първо е по старши от следващият Старши Админ който смятам, че се е справил достатъчно добре! Когато е свободен винаги следи за всичко!
The_Spirit - Достоен заместник на Венци (That...). Орловото око на Спирти нищо не пропуска. Може да сме имали разногласия, но в крайна сметка не винаги хората са на едно мнение. Съвестен пич макар, че някой го имат за клюкарка.
MahadevA - макар,че скоро не е много активен поради технически причини този господин винаги е следял за хора които не играят по правилата ;)

П.С. - не искам някой да ми се сърди за писаното, но това е личното ми мнение за сега. Живот и здраве през 2016-та нещата да се завъртят в друга посока. ;)

Потребителски аватар
kOkObOkO
Потребител

Мнение #3 от kOkObOkO » 04 яну 2015 01:07

Глобални Модератори:

PandaBoy - Градски,пекано момче , винаги положително настроен.
Sparta - Преди , често си лафихме ..сега не толкова, но има уважението ми.
Filipov - Нямам лични приказки с него , но също го уважавам.

Старши Админи

That aint me - Супер Венци :)
The Spirit - Супер Симо :)
BanneR - Супер Феда :)
TraffiKneS - Супер Трафо :)

Сървър Админи

Get_it - нов тип ...добре се справя.

magnet - магнита , нещо се губи, доста допринесе за годината по-едно време.

M1ra7a ;] - фен съм му и помага доста.

tamahur - Тишони ...само няма да се ядосваш брат... :)

CaMoTeHBG - Сещам се за него , но бегло :)

[email protected]@ - Най-чистият във веригата...много ги къпе :)

Sumista - най-големият "хакер" :)

MahadevA - пекан тип , само позитивни мисли.

BABA^MECA - набора се губи нещо не го засичам.

lastsummer - последният от лятото :) буквално. Мисля , че добре се справи през изминалата година.

Brannik - Справя се.

Apokalipsisa - Не го познавам в личен план.

montaka123(L,D) - Много мой, винаги ми пише наздраве :)

hS # KING - Плейбоя на веригата ;)

inSeee - Тодор , скоро не съм го засичал.

beselbub - Играе добре :)

cikeRRRRRRRRRR - И него не съм го засичал скоро.

T P A K T O P A - Нямам преки връзки с момчето.

Sechko - един от най-старите познайници от създаването на веригата.

Kypo3aBaP - губи се по фронта.

GoFfy - Най-новото ПРО (Фен съм му) Много ги бие.

dimityr - Митака е пекан.

Vladko - Владича...много ме уважава, и обратно...уважавам го и аз.

DaHko - Нямам пряка връзка с него.

ПС: Като цяло умишлено писах за всеки един от екипа, не че да няма сърдити , а да разберете какво мисля за всеки един. Уважение предоставям и към Маро (K-maro) , Венци (Alcoholica) и Жоро (streemsa).
Не са важни думите, а действията.

Потребителски аватар
Pandemonium
Модератор
Контакти:

Мнение #4 от Pandemonium » 05 яну 2015 15:34

Глобални Модератори:

SpaRtaCuS - Страхотен модератор и колега, помагал ми е винаги когато съм го молил. За мен този човек допринесе доста за форума през изминалата година. Благодарности за него.( Единствената черта, която не харесвам е, че взима прибързани решения и после съжалява, а не ме слуша когато му говоря.)

Старши Админи:

That Ain't Me - Този човек също допринесе доста за веригата, добронамерен винаги и откликващ когато го помолиш за услуга.

The_Spirit - За мен това е най-редовния в сървърите от Старши админите, справя се страхотно, затова и имаше възможността да бъде повишен в "оранжев цвят". Имаш уважението ми!

Сървър Админи:

magnet - Ех тоя магнит, загуби се нещо. Страхотно админче, разбира си от работата, голям пич, допринесъл доста за веригата. Очаквам момента когато пак ще те бия в игра. :grin:

M1ra7a ;] - "Пирата" малко ми блуждаеше в началото, на моменти се позасилваше активността му, но напоследък затегна коланите и направи голям пробив. Справяш се отлично приятелю, продължавай все така и през тази година.

tamahur - Нещо се бяхме поскарали с теб, но беше за кратко и въпреки това, няма как да не отбележа, че ти също беше един от най-редовните админи, разбиращи си от работата.

[email protected]@ - Бравоооо, Браво на Мръсничетооо :D , страхотен пич и колега, удоволствие е да играеш с него в сървърите. Допринесъл много за веригата, благодарности и за него!

MahadevA - Един път не ми каза да пусна някой мач като хората и да стана богат :D . Загуби се нещо напоследък, но предполагам, че има адекватна причина за това. Един от най-добрите ни сървър админи, евала брат.

Brannik - Макар и включил се малко по-късно в екипа, направи огромно впечатление с качествата си на играч и сървър админ. Радвам се, че е част от екипа.

montaka123(L,D) - Това е най-редовния админ в ДМ сървъра, имам чувството, че не излиза от там. Много добър админ,както и приятел. Винаги мога да си кажа наздраве с него(Понеже пие ракия, по всяко време :D ).

Vladko - Също много добро включване в екипа. Радвам се, че се присъедини към нас. Добър админ и приятел, винаги мога да си лафя с него.

Потребителски аватар
montaka123
Потребител
CS nick: L,D

Мнение #5 от montaka123 » 15 яну 2015 19:50

Аз няма какво друго да кажа..освен,че всички,които са от екипа на cs plovdiv страшно много ги уважавам и дано винаги останем заедно ! :grin:

Потребителски аватар
Stef88

Мнение #6 от Stef88 » 15 яну 2015 21:06

BanneRr добър админ и добър приятел аз го уважавам и мисля че той мене също.

Потребителски аватар
That Ain't Me
Отговорник сървъри
CS nick: kn1fE ?! Marlboro

Мнение #7 от That Ain't Me » 18 яну 2015 15:33

Модератори - Spartacus и Pandatа
Старши Админи - The_Spirit
Сървър Админи - Boriz ( сега не е админ,но беше най редовния в сървърите и през цялата година допринесе страшно много за веригата!!!!)
SincE 1912 "Древен и вечен"

Потребителски аватар
Pandemonium
Модератор
Контакти:

Мнение #8 от Pandemonium » 01 мар 2015 23:36

Благодаря на всички, включили се в анкетата. Живо здраво, до година пак :D .

Върни се в “Относно сайта и форума”